NIE dla planów środowisk LGBT,
które zdeprawują dzieci i zniszczą normalną rodzinę.
 
 
Twoje dziecko chodzi do szkoły?
Czy chcesz mieć pewność,
że bez Twojej wiedzy nie będzie uczestniczyć w zajęciach dotyczących m.in. edukacji seksualnej, równości, tolerancji, różnorodności?
Pobierz, wypełnij i złóż wniosek w szkole/przedszkolu - link
 
 
Plan środowisk
genderowych i LGBT
 
 
Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie
nic nie robili.
Edmund Burke
 
 

 
 
Pobierz, wydrukuj i rozdawaj broszurę, zawierającą mocne argumenty, pokazujące dlaczego powinniśmy być przeciwko szerzeniu homoideologii
 
 
Pobierz, wydrukuj
i rozdawaj broszurę dotyczącą edukacji seksualnej typu B
(tzw. seks edukacji)
 
 
Ilość wejść od początku
powstania strony (22.06.2014)
 
 
 
 
 
Kontakt: kontakt.stopgender.pl@gmail.com
 
 
Czy chcesz, aby:

- Twoje dziecko przymusowo uczono w szkole, że dobre i normalne są m.in. masturbacja, aborcja, wszelkiego rodzaju związki i działania seksualne, również te homoseksualne?
- zostały wprowadzone małżeństwa homoseksualne?
- w razie jakiegoś losowego zdarzenia, które uniemożliwi Ci opiekę nad dziećmi, zostały one adoptowane przez dwóch gejów? Czy Ty pragnąłbyś mieć dwóch ojców lub dwie matki?
- karano ludzi tylko za to, że nie wypowiadają się pozytywnie o homoseksualistach i nie są przychylnie nastawieni do aktywistów gejowskich?
 
Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią NIE, to przeczytaj krótkie informacje zawarte na tej stronie.
    
Wideo
 
 
 
„Cała prawda o seks edukacji i Standardach WHO”
Opis: „Planned Parenthood jest członkiem założycielskim International Planned Parenthood Federation. STANDARDY WHO oparte są na podręczniku UNICEF z 2009 roku, a ten na materiałach, opracowaniach i podręcznikach do edukacji seksualnej IPPF (International Planned Parenthood Federation). IPPF posiada głos państwa na forum ONZ, współpracuje przy opracowywaniu wytycznych, rekomendacji, programów rozwoju dla agend ONZ. Dowiedz się więcej na stronie stop-seksualizacji.pl”
 


 
„Nauka o powstawaniu homoseksualnych skłonności - ks. Dariusz Oko”


 


„Homoseksualizm i nadzieja”
Opis: „Profesor Gerard Aardweg zajmujący się od wielu lat problemem homoseksualizmu przekonuje, że homoseksualizm jest skutkiem problemów psychicznych i kompleksów niższości, jakie mają młodzi ludzie, a nie jest czymś, z czym ludzie przychodzą na świat.
Johan Sluis był przez 13 lat aktywnym homoseksualistą dzisiaj ma żonę i dzieci. Założył też organizacje, która pomaga w leczeniu homoseksualizmu.”
 
„Skąd bierze się homoseksualizm? Ks. Dariusz Oko"
 
„Skąd bierze się homoseksualizm? 1/2”
Opis: „Fragment wykładu dr Julie Harren dotyczący przyczyn występowania choroby homoseksualnej u ludzi. Wykład ten powinni obejrzeć przede wszystkim rodzice, ponieważ dowiedzą się jakich błędów nie należy popełniać w wychowywaniu dzieci.
Julie Harren jest doktorem psychologii, licencjonowanym terapeutą małżeńskim i rodzinnym, adiunktem w Palm Beach Atlantic University. Jest też prezesem NARTH, instytucji pomagającej homoseksualistom w leczeniu i w powrocie do normalności.”
 
„Skąd bierze się homoseksualizm? 2/2”
 
„Terapia homoseksualizmu działa. Nie znaleziono homoseksualnego genu”
Opis: „Prof. R. Spitzer o terapii homoseksualizmu, dr N. Whitehead o poszukiwaniach "gejowskiego genu".”

„Możesz być gejem, ale nie musisz - dr Joseph Nicolosi”
Opis: „Młodym ludziom nie mówi się o tym, że mają wybór. Mówi się im, że mają gejowski gen, gejowskie DNA. Jest to zdecydowanie nieprawdziwe.”
 
„Dr Paul Cameron - rozmowa o problemie homoseksualizmu”
Opis: „Rozmowa przeprowadzona z dr Paulem Cameronem na temat problemu homoseksualizmu oraz jego społecznych skutków.”

„Świadectwo byłej lesbijki”
 
„Świadectwo byłego geja Nathanael Flock”

„Homoseksualizm - MOCNE FAKTY, to trzeba wiedzieć. Ks. Oko”
 
„Empiryczne konsekwencje praktyk homoseksualnych - dr Paul Cameron”
Opis: „Dyrektor Family Research Institute przedstawil dane statystyczne, które jednoznacznie pokazują, iż z praktykami homoseksualnymi nie wiąże się szczęście i dobrobyt (jak usilnie próbują wmówić społeczeństwu aktywiści LGBT) ale śmierć i choroba. Zagrożone są również dzieci „wychowywane" przez homoseksualistów - o wiele częściej w dorosłym życiu powodują przestępstwa oraz częściej cierpią na choroby i depresje.”
 
„Dzieci homoseksualistów, homoadopcja - ks. Dariusz Oko”

„Ks. Oko - To geje forsowali legalizację pedofilii, a potem kazirodztwa”
 
„Czy za krytykę homoseksualistów będziemy wkrótce trafiać do więzień?”
Opis: „Specjalnie dla Polonia Christiana: Stanisław Michalkiewicz odpowiada na pytania o kulturową i polityczną ofensywę środowisk homoseksualnych, redefinicję pojęcia tolerancji i próby narzucenia skrajnie lewicowego myślenia europejskim narodom.”
 „Niezwykle groźne homolobby. Jak działa?”
 
„Semka o homoseksualiźmie w statystykach”
Opis: „Piotr Semka, redaktor tygodnika "Do Rzeczy" opisuje w jaki sposób w mediach są zakłamywane dane dotyczące poziomu homoseksualizmu w społeczeństwie. Na przykładzie Wiadomości TVP (z dn. 2.02.2013) dowodzi, że badania są często "wyssane z palca".”


 


„Homoherezja w Kościele”
Opis: „Ludzie o brudnych duszach i rękach wszystko widzą w sposób zabrudzony - przypomina w rozmowie z PCH TV ks. Dariusz Oko.”


 

 
„Homoseksualizacja Stanów Zjednoczonych”
Opis: „O początkach rewolucji seksualnej w Stanach Zjednoczonych, naciskach na naukowców i usunięciu homoseksualizmu z listy zaburzeń seksualnych mówi w rozmowie z portalem PCh24.pl psycholog - doktor Paul Cameron.”
 
 
 
 
 
Hostowane na o12.pl