NIE dla planów środowisk LGBT,
które zdeprawują dzieci i zniszczą normalną rodzinę.
 
 
Twoje dziecko chodzi do szkoły?
Czy chcesz mieć pewność,
że bez Twojej wiedzy nie będzie uczestniczyć w zajęciach dotyczących m.in. edukacji seksualnej, równości, tolerancji, różnorodności?
Pobierz, wypełnij i złóż wniosek w szkole/przedszkolu - link
 
 
Plan środowisk
genderowych i LGBT
 
 
Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie
nic nie robili.
Edmund Burke
 
 

 
 
Pobierz, wydrukuj i rozdawaj broszurę, zawierającą mocne argumenty, pokazujące dlaczego powinniśmy być przeciwko szerzeniu homoideologii
 
 
Pobierz, wydrukuj
i rozdawaj broszurę dotyczącą edukacji seksualnej typu B
(tzw. seks edukacji)
 
 
Ilość wejść od początku
powstania strony (22.06.2014)
 
 
 
 
 
Kontakt: kontakt.stopgender.pl@gmail.com
 
 
Czy chcesz, aby:

- Twoje dziecko przymusowo uczono w szkole, że dobre i normalne są m.in. masturbacja, aborcja, wszelkiego rodzaju związki i działania seksualne, również te homoseksualne?
- zostały wprowadzone małżeństwa homoseksualne?
- w razie jakiegoś losowego zdarzenia, które uniemożliwi Ci opiekę nad dziećmi, zostały one adoptowane przez dwóch gejów? Czy Ty pragnąłbyś mieć dwóch ojców lub dwie matki?
- karano ludzi tylko za to, że nie wypowiadają się pozytywnie o homoseksualistach i nie są przychylnie nastawieni do aktywistów gejowskich?
 
Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią NIE, to przeczytaj krótkie informacje zawarte na tej stronie.
    
Nie bądź bezczynny, broń dzieci i rodzinyPrzede wszystkim sami zdobywajmy rzetelną wiedzę na temat homoseksualizmu i zagadnień z nim związanych oraz o planach środowisk LGBT i konsekwencjach jakie z jego realizowania wynikają dla dzieci, instytucji małżeństwa i społeczeństwa.

Gdy te informacje będziemy posiadać, to musimy dzielić się nimi z innymi ludźmi, aby jak najwięcej osób poznało prawdę na temat homoseksualizmu. I przede wszystkim prawdę o następstwach spełniania żądań aktywistów gejowskich. Jeżeli nie ma np. czasu, aby z kimś na ten temat porozmawiać, to zawsze można wydrukować broszurę (wersja 1, wersja 2) i porozdawać.
 
To nie wszystko. Trzeba abyśmy brali czynny udział (oczywiście każdy w miarę swoich możliwości) we wszelkiego rodzaju działaniach - takich jak marsze, pikiety, wysyłanie protestów, podpisywanie petycji - których celem jest promowanie i obrona normalnej rodziny i/lub przeciwstawianie się wszelkim złym, niewłaściwym i szkodliwym rzeczą (próbą zmian prawa, wydarzeniom itd.), uderzającym w dobro dzieci, małżeństwa i rodziny.

Kilka przykładowych działań można znaleźć z lewej strony w tabeli. 

 
 
 
 
Hostowane na o12.pl